امروز دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

شرکت پیشگامان توسعه پرواز

  • آموزش خلبانی شخصی
  • پروازهای تفریحی
  • خدمات هوانوردی

حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی...

حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی

مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی در دانشگاه تهران و در حضور خیل عظیم عزاداران در حال برگزاری است. در این مراسم، رهبر معظم انقلاب با حضور در دانشگاه تهران با چشمانی اشکبار بر پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی نماز اقامه کردند. سران سه قوه فرماندهان عالی رتبه نظامی و مسئولان عالی رتبه نظام در این مراسم حضور دارند. پس از اقامه نماز، مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی از دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی برگزار می شود.

 

792533_181

 

 

مردم با در دست داشتن تصاویری از سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر انگلیس سر می‌دهند و خواهان انتقام سخت ترور سردار سلیمانی هستند.

نه سازش، نه تسلیم نبرد با آمریکا

 

همچنین شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» توسط شرکت کنندگان در مراسم تشییع شهید سپهبد قاسم سلیمانی، در پایتخت ایران اسلامی طنین انداز شد. مردم تهران همچنین در این مراسم شعار «نه سازش، نه تسلیم نبرد با آمریکا» سر دادند. تهرانی ها با شعار «می‌کشم، می‌کشم آنکه برادرم کشت» به سمت محل اقامه نماز بر پیکران شهیدان حرکت می کنند.

از دیگر مسائل قابل توجه دست نوشته های زیادی با هشتگ #انتقام_سخت و با مضمون ضرورت اقدام متقابل در برابر اقدام تروریستی آمریکاست که مردم در دست دارند.

«فرزندان شهدا انتقامی سخت از آنان می‌گیرند»، «لشکر قاسمیون»، «ترامپ قمار باز من حریف تو هستم»، «بدرود فرمانده»، «سنگرت خالی نیست ابومهدی» از دیگر مضامین پلاکاردها و دست نوشته های مردم شرکت کننده در مراسم تشییع سپهبد قاسم سلیمانی است.

رهبر معظم انقلاب بر پیکر شهید سلیمانی نماز اقامه کردند
رهبر انقلاب با حضور در دانشگاه تهران بر پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی نماز اقامه کردند.

 

792583_484